Hakkımızda

Kebapçı Rıdo Şeyhmus Usta Mardin’de yaşayan her kesime; kaliteli yemeği ucuza satarak, hizmetin en iyisini vermek üzere açılmıştır. Her türlü kamu ya da özel kesim çalışanlarının, esnafın, öğrencilerin yani kısacası her kesimin bir araya gelerek buluştuğu ve beraber yemek yeme keyfine ulaştıkları Kebapçı Rıdo Şeyhmus Usta Kebap yemek sunumunda bir ilke imza atarak “güleryüzlü çalışan mutlu müşteri” anlayışıyla hizmet vermektedir .

Her zaman lezzetin, temizliğin, hijyenin buluştuğu ve bunları tamamlayan güler yüzlü kadrosu ile müşterilerini daima memnun etme anlayışı içinde olan Kebapçı Rıdo Şeyhmus Usta’da günümüz Türkiye’sinde sürekli değişen maliyet fiyatlarına aldırmadan birinci kalite ürünler ile taze meyve ve sebzeler kullanılmaktadır. Sertifikasız ve TSE belgesiz ürünler kesinlikle mutfağımıza girmemektedir.

Her yeni gün farklı çeşit et ve sebze üzerine yapılan sulu yemekler ile öğle yemeği ve akşam yemeği hizmetinin verildiği Kebapçı Rıdo Şeyhmus Usta’da sabahları kahvaltı ve çorba servisi de yapılmaktadır. Evlere, işyerlerine, inşaat şantiyelerine ve aklınızın gelebildiği her yere serviste sınır tanımayan Kebapçı Rıdo Şeyhmus Usta ; 0 482 502 40 40 numaralı telefondan yemek servisi ile sürekli hizmettedir.